Listwy spadkowe pod prysznic - konieczna ochrona

Wykończenie łazienki jest bardzo ważne w celu zabezpieczenia najważniejszych miejsc przed osadzaniem się wilgoci i, w konsekwencji powstawaniem szkodliwej dla zdrowia pleśni. W tym celu zastosować można listwy brodzikowe i prysznicowe spadkowe, dzięki którym skontrolujemy kierunek przepływu wody, zachowując stylowy charakter wnętrza. Dobrym rozwiązaniem służącym do zatrzymywania wilgoci w jednym miejscu jest użycie profilu międzypłytkowego do ścianek szklanych. Razem z szybą stanowi on barierę nie do pokonania dla jakiejkolwiek cieczy.

Różne zastosowania profili w łazience

Profile metalowe znajdują zastosowanie również przy szybach i lustrach. Zaznaczając za ich pomocą krawędzie stworzyć możemy swego rodzaju ramkę, która uwydatni element na tle ściany. Taki zabieg jest często używany w nowoczesnych wnętrzach hotelowych i nadaje im klasy i konkretnego, profesjonalnego charakteru w oczach odbiorców. Listwy do szyb pomogą też podczas wykańczania brodzika lub prysznica, z którego zastosowany w celu odwodnienia spadek mógłby w innym przypadku stanowić problem.

Oryginalne rozwiązania wykończeniowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo listwy prysznicowe spadkowe, a także profile brodzikowe i inne, pomagające w zatrzymywaniu wody w określonych miejscach łazienki. Ich ponadczasowy design uwydatni najlepsze rozwiązania każdej łazienki, czyniąc je widocznymi i czystymi, a użyte do produkcji odporne materiały będą cieszyć oczy przez długi czas, zapewniając stałą ochronę najwrażliwszych miejsc we wnętrzu.

Profil spadkowy do szyby przy odpływie liniowym BLU prawy dł.175cm wys. 11mm

Profil spadkowy do szyby przy odpływie liniowym BLU prawy dł.175cm wys. 11mm

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: do 7 dni

Cena: 227,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czater
Sklep internetowy od home.pl