Listwy spadkowe pod prysznic - konieczna ochrona

Wykończenie łazienki jest bardzo ważne w celu zabezpieczenia najważniejszych miejsc przed osadzaniem się wilgoci i, w konsekwencji powstawaniem szkodliwej dla zdrowia pleśni. W tym celu zastosować można listwy brodzikowe i prysznicowe spadkowe, dzięki którym skontrolujemy kierunek przepływu wody, zachowując stylowy charakter wnętrza. Dobrym rozwiązaniem służącym do zatrzymywania wilgoci w jednym miejscu jest użycie profilu międzypłytkowego do ścianek szklanych. Razem z szybą stanowi on barierę nie do pokonania dla jakiejkolwiek cieczy.

Różne zastosowania profili w łazience

Profile metalowe znajdują zastosowanie również przy szybach i lustrach. Zaznaczając za ich pomocą krawędzie stworzyć możemy swego rodzaju ramkę, która uwydatni element na tle ściany. Taki zabieg jest często używany w nowoczesnych wnętrzach hotelowych i nadaje im klasy i konkretnego, profesjonalnego charakteru w oczach odbiorców. Listwy do szyb pomogą też podczas wykańczania brodzika lub prysznica, z którego zastosowany w celu odwodnienia spadek mógłby w innym przypadku stanowić problem.

Oryginalne rozwiązania wykończeniowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo listwy prysznicowe spadkowe, a także profile brodzikowe i inne, pomagające w zatrzymywaniu wody w określonych miejscach łazienki. Ich ponadczasowy design uwydatni najlepsze rozwiązania każdej łazienki, czyniąc je widocznymi i czystymi, a użyte do produkcji odporne materiały będą cieszyć oczy przez długi czas, zapewniając stałą ochronę najwrażliwszych miejsc we wnętrzu.

Profil spadkowy przyścienny stalowy złoty / czarny / srebrny / miedziany //efekt lustra//

Profil spadkowy przyścienny stalowy złoty / czarny / srebrny / miedziany //efekt lustra//

Dostępność: dostępny od ręki

Wysyłka w: do 24 godzin

Cena: 172,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Profil spadkowy do szyby przy odpływie liniowym BLU prawy dł.175cm wys. 11mm

Profil spadkowy do szyby przy odpływie liniowym BLU prawy dł.175cm wys. 11mm

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: do 7 dni

Cena: 227,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Czater
Sklep internetowy od home.pl